Choď na obsah Choď na menu
 


VOĽBY

[file] Volebny program 2012.pdf

Citát z programu strany Most-Híd

 Slovensko je miestom porozumenia a pokojného spolunažívania väčšinového národa a príslušníkov národnostných menšín

Slovensko je multietnická krajina a iná alternatíva, ako spolupráca v tejto oblasti neexistuje. Tento postoj strana Most-Híd považuje za jediný správny a demokratický. Strana Most-Híd je otvorená na spoluprácu so všetkými politickými partnermi, ktorí súhlasia s tým, že otázky dotýkajúce sa národnostných menšín žijúcich na území Slovenska sa riešia so slovenskou vládou a s politickými partnermi na Slovensku. Sme politickými partnermi pre všetkých, ktorí odmietajú politiku konfrontácie a akceptujú, že požiadavky menšinových komunít sú prirodzené, sú legitímnym predmetom politickej diskusie a požiadavky smerujúce k hodnotnejšiemu životu menšín na Slovensku nepovažujú za ohrozenie suverenity štátu, ani za prejav nenávisti k väčšinovému národu.


Vážení priatelia a občania SR,
blížia sa parlamentné voľby, ktoré sa uskutočnia 10.03.2012. Je ťažké sa rozhodnúť koho resp. ktorú stranu voliť. Za predošlé obdobie počnúc od nežnej revolúcie zatiaľ my občania sme zažili len sklamanie z každej doterajšej vlády.Občan je ten posledný na kom doterajším vládam záležalo. Štát, ktorý nemá vlastné hospodárské zázemie nie je štát občanov v ňom žijúcich. Občan je len nádenníkom, t.j. lacnou pracovnou silou. Slovensko z demografického hľadiska sa skladá z rôznych národnostných menšín a etník, čo rozdeľuje a trieščí spolupatričnosť občanov. Našťastie je tu jedna strana Most-Híd, ktorá sa snaží o mierové, neproblémové spolunažívanie všetkých občanov Slovenska bez ohľadu na národnosť, etnickú a náboženskú príslušnosť. Niekto mi môže vyčítať, že použijem heslo socialistické a to je:
" V jednote je sila".
Neváhajte a voľte podľa svojho svedomia a presvedčenia! Stačilo! Bolo dosť rozkrádania a devastácie naších podnikov. Vlastne úž ani niet čo devastovať a predávať za horibilné stá miliónové provízie.
DEMO-KRATOS=ĽUDOVÁ VLÁDA a nie vláda ľudu. Demokracia ktorú v súčasnosti prežívame je tzv. buržoázna demokracia v ktorej vládne menšina väčšine.